Megoldatlan

Szelektív gyüjtősziget megszüntetése

Szemét hegyek gyűlnek napról napra hiába takarítja az Fkf zrt kéthetente másnap már ugyan úgy oda hordják a szemetet.Egyes emberek szemétdombnak használják a konyhai hulladéktól a rossz hűtőszekrényig mindent ide hordanak persze terméseztessen éjszaka.Az üveg gyűjtő konténerek tulajdonképpen csak a parkolóból foglalnak helyet megszüntetésükkel remélhetőleg megszűnne ez az áldatlan állapot.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bejelentés megoldott inkább, hiszen - az FKF Zrt. válaszának ellenére - megszüntették a gyüjtőszigetet.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Khhmmm. Ugye megmondtam, T. Molnár Tibor úr. De jön majd a hasonló a Közterületesektől is, csak figyelje meg kérem tisztelettel!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtük a Közterület-felügyeletnek is a bejelentést.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai hetente három
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Molnár Tibor! Ön téved, ha azt hiszi, hogy nem ott lakom. De igen, a környéken és én is oda viszem az üvegeimet. Ön szerint akkor a FKF Zrt. hogyan oldja meg az üvegek szelektív gyüjtését? Ho...
  • Molnár Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Györkös Attila! Én sem értek egyet az Ön véleményezésével mivel nem Ön lakik itt nem Ön látja nap mint nap és nem Ön érzékeli a bűzt. Az ellenőrzéssel kapcsolatban meg nyilván nem lehet oda ült...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értek egyet a bejelentővel. Nem a hulladékgyűjtő szigetet kell megszüntetni, ha az emberek odahordják a nem odavaló szemetet. Az ellenőrzés, feljelentések, büntetés lenne a megoldás. Ez különben i...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Molnár Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Termés a járdán, balesetveszély, kosz, bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Nagykőrösi út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felüljáró alatti terület szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Ferihegyi Repülőtérre vezető út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére