Megerősítésre vár

Sérült szobor

Megsérült a szobor a parkban. Restaurálni kellene.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Csilla u. 9a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ó de jó! Köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Köszönjük jelzésüket a Budapest X. kerületPongrác telepen található Mackók szoborral kapcsolatban.
    A bejelentésre tájékoztatom, hogy bár a szobor nem a Budapest Főváros X. kerüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó játszótéri kerítéslécek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére