Megoldott

Sűrű ürítést igénylő szemetes

Bár a korábbi, a BKK-nak célzott bejelentésnél a szemetest pár napon belül ürítették, sajnos ahogy jött a hétvége, feltehetőleg a Kamaraerdei Ifjúsági Park nagy látogatottsága (és mivel a területet jelenleg csak busszal lehet elhagyni) a buszmegálló szemetese 1-2 nap alatt megint úgy meg telt hogy a földön hever a szemét egyik harmada.
Kérném a szemetes újbóli űrítését, és esetleg megoldható lenne hogy a hétvégék után/alatt kiemelt fontossággal ürítsék ezen szemeteseket is, hisz főleg a melegebb nyári napokon sok látogató lesz arra és folyton csak a földön lesz a szemét.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a beszéd, András!
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ez van. Ezáltal majd sok bejelentést fognak kapni akárhányszor túlságosan megtellik.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem ígérték meg, hogy kiemelt figyelmet fordítanak ennek a szemetesnek az ürítésére. Most az egyszer megcsinálták.
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a hulladékgyűjtőt kiürítették munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!

    FKF Nonpr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére