Megoldott

Mély kátyú a Szlovák úton

FRISSÍTÉS 2023. 10. 16.

Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda válasza:

A szlovák út a Budapest Közút Zrt tulajdonában és kezelésében van.

_____________________

A XVI. kerületi Szlovák úton a Szent korona utcai kereszteződésnél mély kátyú az úton.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Péterke utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Werner Zsuzsanna hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyút betemették, rendbehozták. Köszönjük!
  • Werner Zsuzsanna visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A 16. kerületi Szlovák úton a Szent korona utcai kereszteződésnél mély kátyú az úton."-ról "FRISSÍTÉS 2023. 10. 16. Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda válasza: A szlovák út a Budapest Közút Zrt tulajdonában és kezelésében van. _____________________ A XVI. kerületi Szlovák úton a Szent korona utcai keres...

  • Werner Zsuzsanna hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az információt. A bejelentést továbbítják a Budapest Közút Zrt.nek vagy mi a további menet?
    Köszönettel,
    Zsuzsa
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő !

    A szlovák út a Budapest Közút Zrt tulajdonában és kezelésében van.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Werner Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére