Megoldott

Csatorna, vízelvezető dugulás

FRISSÍTÉS 2024. 03. 25.

Bejelentő visszajelzése:

Ezzel sajnos még nem történt semmi.

-----

Üdv!

A XVI. kerületben Cukornád utca és a Rózsalevél utca kereszteződésben van két vízelvezető és két csatorna lefolyó az esővíz számára. Viszont ezek már évek óta fel vannak földdel töltődve, így nem tudja ellátni a funkcióját. Az utca elég meredek, gondolom azért voltak ezek a vízelvezetők annak idején iderakva, hogy a sok lezúduló esővizet azért elnyelje.
Nem tudom, hogy kinek kellene szólni a kerületben, hogy takarítsák ki. Szóval, ha meg tudjátok keresni az illetékest az szuper lenne.
köszönöm
Mészáros Ákos

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rózsalevél u. 64

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Meszaros Akos hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Ez is elkészült. Kitakarították. Köszönjük!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    A rácsos folyóka tisztítását megrendeltük a Kerületgazda Szolgáltató Szervezettől.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Üdv! A xvi kerületben Cukornád utca és a Rózsalevél utca kereszteződésben van két vízelvezető és két csatorna lefolyó az esővíz számára. Viszont ezek már évek óta fel vannak főlddel töltődve, így nem tudja ellátni a funkicoját. Az utca elég meredek, gondolom azért voltak ezek a vízelezetők annak idején iderakv...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Csatorna, vizelvezoto dugulas"-ról "Csatorna, vízelvezető dugulás"-ra.

  • Meszaros Akos hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv!
    Ezzel sajnos még nem történt semmi.
    Akos
  • Meszaros Akos visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Mészáros Ákos!

    A rácsos folyóka tisztítás a kivitelezőtől megrendeltük.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Meszaros Akos hozzászólt a bejelentéshez.

    Hello! Próbáltam a kereszteződésrol meg készíteni képet. Még annyi hogy meg is van sullyedve az út szélén ami miatt a csatorna lefolyó magasabban van szó al nem is tudna oda befolyni a víz....szóval l...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Akos!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Meszaros Akos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltömődött folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Sasvár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap kupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nógrádverőce út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére