Megoldott

Eldobott pad

A kep magaert beszel

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lovas út 15

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését!
    Partnerünk visszahelyezte a padot.

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési- és Beruházási Iroda
    1014 Budapest, Kapisztrán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Kiralyfalvi Karoly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött fatámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Vérmező út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Munkácsi Máté
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére