Megoldott

Hatalmas süllyedés az utcában

Talán már egy éve növekszik és egyre mélyebb a kátyú ezen a helyen, aki nem veszi észre és kocsival belemegy garantált a sérülés, aki meg cangával annak a bukás. Megdöbbentő, hogy eddig nem kezdtek vele semmit! Elnézést az éjszakai fotókért, megpróbálok nappal is készíteni párat. A lyuk sokkal mélyebb, mint az a fotók vissza tudnák adni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A Dorozsmai utcai cím munkalistánkon volt, a javítás időközben megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, betömték :) Köszi a segítséget!!!
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!!!

    :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Roboz Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egész kerék el fér benne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére