Megoldott

Nem gondozott terület

A jelzett helyen időszerű lenne a gazmentesítés, mert lassan csak kerülve lehet közlekedni. Folyamatosan probléma, hogy a járda mellett elhanyagolt a terület. Érintett rendelet: 48/1994.(VIII.1.)"A Főváros köztisztaságáról" Főv.Kgy.rendelet 3.§-a.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 47

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a rendelet szerint az ingatlan tulajdonosa a felelős, akkor bízom benne, hogy küldtek neki felszóllítást és legközelebb megbírságolják. Ugyanis az, hogy kiküldték a CSEVAK-ot gazolni, nem teljesen...
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Iktatószám: 1/2936/1/2023/V1
    részére Ügyintéző: Varga Imre
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött libikóka a Süsü játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozoga padok!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére