Megoldatlan

Pollerre van szükség

Anonim Járókelő

FIRSSÍTÉS 2023.12.24:

Az illetékes ismét szeretné magáról ledobni a feladatot, mondván a dolog rendészeti hatáskör.
A hozzáállásukkal az a probléma, hogy itt régen voltak pollerek, igaz nem a zebránál. Az eredeti helyen nem volt a legjobb helyen, de ha más nem, akkor legyenek szívesek pótolni.
A narancssárga nyíllal jelölt helyen még megvan a poller luka, míg a keretezett részen meg is van az eredetileg kitett példány. Ezen kívül valahol balra is van 1 a susnyásban.
Szóval lyukat sem kell fúrni, csak kimenni PÓTOLNI azt, ami most nincs ott.

---

A 6-os út melletti kerékpárútnál a képen látható zebrához nagyon kéne 1-2 oszlop, hogy ott ne lehessen kocsival feljönni a járdára. Ugyanis reggelente a csúcsforgalomban gyakori, hogy rövidítenek a mellékelt képen jelölt piros, járda - bicikliút - Háros utca - Fonó utca útvonalon a Gyár utca felé. Ezzel sikerül másokat veszélyeztetve lecsalni az itt lévő telephelyek felé akár 1-2 percet is. Ez már eléggé orosz dashcamos videókat idéző dolog, jó lenne ennek elejét venni.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Fonó u. 2

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, tisztelt Járókelő!

    A korábbi válaszainkat továbbra is fenntartjuk. Kérjük azok értő elfogadását!

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai kezelői főosztály

    e-mail: b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az eredeti bejelentés képén látható bicikliúttól balra egész szép nem hivatalos utat jártak ki az autókkal. Ez azért az az eset, ahol igenis lépni kéne. Elfogadhatatlan a passzivitás.
    Kérem, próbálját...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez miért lett megoldatlan?
    Még 1 kört tud menni válaszban a dolog. Itt is helyreállításról van szó, ezt kéne megcsinálniuk. Az ilyet miért hagyjátok és engeditek el?
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses helyszínen (a Háros utca felé vezető gyalog-kerékpárúton) a gyalogátkelőhely környezetében két oldalon jelenleg is kint van parkolásgátló oszlop a felület szűkítésére.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A 6-os út melletti kerékpárútnál a képen látható zebrához nagyon kéne 1-2 oszlop, hogy ott ne lehessen kocsival feljönni a járdára. Ugyanis reggelente a csúcsforgalomban gyakori, hogy rövidítenek a mellékelt képen jelölt piros, járda - bicikliút - Háros utca - Fonó utca útvonalon a Gyár utca felé. Ezzel sikerül másoka...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "pollerre van szükség"-ról "Pollerre van szükség"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg minden ilyesmi dolgot így kell intézni a Budapest Közúttal?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes ismét szeretné magáról ledobni a feladatot, mondván a dolog rendészeti hatáskör.
    A hozzáállásukkal az a probléma, hogy itt régen voltak pollerek, igaz nem a zebránál. Az eredeti helyen
    ...
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza: "Tekintettel a szűkös anyagi forrásunkra, oszlop kihelyezését Társaságunk nem tervezi."
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kijelölt gyalogos-átkelőhelyen felhajtani és a gyalog-kerékpárúton gépjárművel közlekedni egyértelműen szabálytalan. A szabálytalankodókkal szemben a rendőrségnek van hatásköre
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült korlátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó Gyermekek tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elferdített tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére