Megoldott

Selejtes szemetes

Szegény szemetes megérdemli, hogy lecseréljék. Kisebb tárgyak, amiket fentről beledobnak, alul kipotyognak belőle.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    -
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igaz, hogy se nem Lechner Ödön fasor, se nem pad, de sebaj, a lényeg, hogy szép új szemetest helyeztek ki a régi helyett. Köszönöm. Kérem az Adminokat, állítsák Megoldottra.
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen pad? :D
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Budapest IX. ker. Lechner Ödön fasor környezetében 1 db pad felújítását megrendeltük az Önkormányzat közterületeit kezelő Ferencvárosi Szociális Foglalkoztató és Ellátó Nonprofit Kft.-től.

    Budapest...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést, a bejelentést újra megküldtük az illetékeseknek!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ugyanaz a gusztustalan szemetes van a helyszínen. Szeretném kérni az újraküldést. Köszönöm.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vaskapu utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Napfény utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vágóhíd utca 11 előtt sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére