Megoldott

Műfűvel lefedett növénykazetta

FRISSÍTÉS: 2023.10.13.

FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."
--------------------
A Közraktár utcán, a Zsil u. buszmegállónál, a sütiző előtt műfűvel vették körbe a fa törzsét, teljesen elfedve a növénykazettát.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 20a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Dear Barna Ference welcome to corruption! :(
  • Barna Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Tehát az, hogy a műfű révén műanyaggal van letakarva a növénykazetta, az - a hivatalos álláspont szerint - rendben van? Hátöööö....
    Zöld helyett így csak még több burkolt felület van, ráadásul emléke
    ...
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes szakszerű válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válsz a 00131810 számú
    bejelentésre.

    *Tisztelt Bejelentő!*

    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Közraktár u. 20 a szám előtt lévő
    növény kazetta, mely műfűvel van letakarva, semmilyen szempontból ne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Közraktár utcán, a Zsil u. buszmegállónál, a sütiző előtt műfűvel vették körbe a fa törzsét, teljesen elfedve a növénykazettát."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.10.13. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés nevét "műfűvel lefedett növénykazetta"-ról "Műfűvel lefedett növénykazetta"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Barna Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tavaly levágott fáágak a járda mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt ismertető tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Melinda Szi
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hét-lyuk zsomboly, 2094 (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére