Megerősítésre vár

Nem belátható kereszteződés

Anonim Járókelő

Sajnos a parkoló nagyobb autók miatt nem belátható az út a Mezőlak-Szent László utca sarkán. Napközben pusztán szerencse, hogy nincsen belőle baleset, este annyival "jobb" a helyzet, hogy az autók fényszórója hamarabb észrevehető, de így is bőven balesetveszélyes ez a kereszteződés. Az itt lakók nagyon örülnének egy forgalmi/görbe tükörnek a szemközti oldalra.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Mezőlak u. 37

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00131785 azonosítójú megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk:
    A Budapest, XXIII. kerület Mezőlak utca – Szent László utca kereszteződésébe forgalomtechnika
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére