Megoldott

Kihelyezett muszaki hulladek

Megint tv az utcara kidobva

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Kovács u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb és él...
  • Kerek Fric hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott.
  • Kerek Fric visszajelzésére vár.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Amennyiben még mindig ott van ez televízió készülék, úgy a Közterület-felügyeleti Iroda feljelentést fog tenni az ügyben ismét, ha ugyanaz a készülék, ha nem akkor kiértesítjük az...
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Közterület-felügyeleti Iroda, a bejelentést ellenőrzi.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ida utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegalis fenyokupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bányász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére