Válaszra vár

Wesselényi járda

VII kerület Wesselényi utcában egy rövid szakaszon múlik, hogy legalább az egyik oldalon elfogadható szélességű járda legyen végig az utcában.
Érdemes lenne atgondolni, hogy az adott szakaszon lévő kb 7db parkolóhelyet meg kellene szüntetni, így támogatva a gyalogos közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi u. 35

Hozzászólások

  • VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Parkolási Üzletágvezető Úr!

    Továbbítom szíves további válaszadásra az alábbi – a meglévő fizető parkolóhelyek kialakításával kapcsolatos – megkeresést, tekintettel arra, hogy annak vizsgálat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerek fedlap előtt megsüllyedt viakolor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos járdaburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére