Megoldott

Falevél kupacok

Kb. 2-3 hete összehúzták a lehullot faleveleket, kivágtak egy fát és azóta ott díszegeleg.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Mészáros Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma (2014.01.03-án) elszállították a leveleket.
  • Mészáros Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Nagy Bálint! Köszönöm szépen! Ma eltűntek a levelek, most már tényleg megoldott a probléma :)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Mészáros Katalin!

    Elnézést, hiba csúszott a rendszerbe. Újra küldjük a felelősnek.
    admin
  • Mészáros Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő! Lehet, hogy megoldottnak minősítették az esetet, bár nem tudom mi alapján, mert korábban is jeleztem, hogy a probléma továbbra is fennáll, de most újra jelzem, hogy a falevél kupaco...
  • Mészáros Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A pontos hely Googlemaps-en:
    http://goo.gl/maps/w8V3g
  • Mészáros Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A térképen a pontos hely volt megjelölve és a mai napig ott van minden.
    A templom felett az út túlsó oldalán, a Csiki-hegyek u. 3 hátsó bejáratától nem messze, de a főútról tökéletesen látszik.
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Sorszám: 1316/2013

    E-mail:budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: Gazdagrét ügye

    Tisztelt Bejelentő!

    Kollégáinkkal helyszíni szemlét tartottunk a területen, mely során nem tapasztaltunk a Gazdagréti út menté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Mészáros Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére