Megoldásra vár

Illegális szemétlerakó a régi Metro-Plán Büfében

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.11.07
BKK válasza:
Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a probléma megoldásában a Közlekedési Szolgáltatók, valamint a BKK Zrt. nem illetékesek.

............
A népligeti aluljáró egyik feljárójánál található, régen szebb napokat is látott Metro-Plán Büfé ajtaja nyitva áll az illegális szemétlerakóknak, hajléktalanoknak, drogosoknak.
Kérném az elhagyatott épület szeméttől való megtisztítását és idegenektől való lezárását.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Üllői út 106

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi helyszínen levő leromlott állapotú pavilonok közterület-használati engedéllyel nem rendelkeznek. Figyelemmel azok városképi megjelenésére, valamint Budapest Főváros X.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 324097 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A népligeti aluljáró egyik feljárójánál található, régen szebb napokat is látott Metro-Plán Büfé ajtaja nyitva áll az illegális szemétlerakóknak, hajléktalanoknak, drogosoknak. Kérném az elhagyatott épület szeméttől való megtisztítását és idegenektől való lezárását."-ról "Frissítés 2023.11.07 BKK válasza: K...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0045873/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00131588

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a probléma megoldásában a Közlekedé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Patkányinvázió

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Jurányi utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Gazdátlan reklámfelületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére