Megoldásra vár

Elakad a bevásárló kocsi kereke a hepehupás járdán

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.10.10
XVII. kerület válasza:
Kérjük bejelentésével az áruház üzemeltetőjét szíveskedjen megkeresni.
............
Felborultam a bevásárló kocsival a Spar előtti járdán, mert megakadt a kereke az egyenetlen felületű útburkolaton. Kérem a járda javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos u. 5

Hozzászólások

  • Bálint Baráz hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor lesz meg csinálva ?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínrajzból megállapítható, ki a tulaj. Egyébként mindenképp az önkormányzatnak kell gondoskodnia róla, hogy a vásárlók biztonságosan megközelíthessék az üzletet. Amíg nincsen elhárítva a balese...
  • Bálint Baráz hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez itt tényleg elég veszélyes
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja Spar nem vállalja, a kerület meg a Sparra mutogat. Soha nem lesz javítva. Szerintem mehetne vissza a kerületnek a Spar válaszával, hogy nem ők az illetékesek. Így jelenleg hiába várunk megoldásra.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, tényleg rettenetes itt a járda. Az idősek is folyton küzdenek a gurulós kiskocsival.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • SPAR Magyarország válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Levélíró!

    Köszönjük, hogy megkerested a SPAR Magyarországot!

    Véleményed, észrevételed fontos számunkra. Amennyiben panasszal éltél saját üzemeltetésű áruházainkkal (SPAR és City SPAR szuper
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Felborultam a bevásárló kocsival a Spar előtti járdán, mert megakadt a kereke az egyenetlen felületű útburkolaton. Kérem a járda javítását."-ról "Frissítés 2023.10.10 XVII. kerület válasza: Kérjük bejelentésével az áruház üzemeltetőjét szíveskedjen megkeresni. ............ Felborultam a bevásárló kocsival a Spar e...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "SPAR Magyarország"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kérjük bejelentésével az áruház üzemeltetőjét szíveskedjen megkeresni.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    515. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járda beszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére