Megoldott

Hasznalt gumi

Nagy mennyisegu hasznalt gumit raktak le az ut melle.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Körvasút sor 5

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megoldott, visszajelzés alapján. Köszönjük!
  • Kerek Fric hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, köszönöm szépen!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ida utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegalis fenyokupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bányász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére