Megoldásra vár

parkolást tiltó tábla mögötti rendszeres parkolás

FRISSÍTÉS 2023.11.10.

Bejelentő hozzászólása:
"A Közterület Felügyelet nem talál tilosban parkolás versus a képen a mai helyzet"
fotók csatolva a hozzászóláshoz

---

A Karolina úton a Bocskai kereszteződése előtt van egy tábla, ami egyértelműen tiltja a felállva parkolást, mégis folyamatosan állnak utána.
Vagy a táblát kéne eltávolítani, vagy érvényt szerezni neki.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 37a

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00131510

    Az 2023. november 10. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Karolina úton a Bocskai kereszteződése előtt van egy tábla, ami egyértelműen tiltja a felállva parkolást, mégis folyamatosan állnak utána. Vagy a táblát kéne eltávolítani, vagy érvényt szerezni neki."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.10. Bejelentő hozzászólása: "A Közterület Felügyelet nem talál tilosban parkolás versus a képe...

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A Közterület Felügyelet nem talál tilosban parkolás versus a képen a mai helyzet
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A Közterület Felügyelet nem talál tilosban parkolást.
  • XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 2023. október5. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított megkeresésével kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevelet.

    Újbuda Közterü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járda nem parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fegyvernek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére