Megoldott

Benőtték a fák a lámpákat

FRISSÍTÉS: 2024.04.08.
Bejelentő észrevétele: "Nem történt előrelépés sajnos"

-----------

FRISSÍTÉS 2023.12.29.

Bejelentő hozzászólása:
"Kedves Járókelő.hu! Sajnos a mai napig (lassan három hónapja jelentettem be a panaszt) nem történt semmilyen előrelépés az ügyben, továbbra is nagyon rosszak az éjszakai fényviszonyok az egész utcában (kb. 3-4 villanyoszlopot nőttek be a fák). Előre is köszönöm a segítséget.Üdv, Szécsi Katalin"

---

Kelenhegyi lépcső 2-4 előtt három villanyoszlopot is úgy benőttek a fák ágai, hogy éjszaka keveset lehet látni, mert nagyon gyengék a fények

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenhegyi lépcső 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szécsi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Még három helyre bejelentettem az elmúlt több mint fél évben, és az egyik úgy tűnik, hogy sikerült.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.12.29. Bejelentő hozzászólása: "Kedves Járókelő.hu! Sajnos a mai napig (lassan három hónapja jelentettem be a panaszt) nem történt semmilyen előrelépés az ügyben, továbbra is nagyon rosszak az éjszakai fényviszonyok az egész utcában (kb. 3-4 villanyoszlopot nőttek be a fák). Előre is köszönöm a s...

  • Szécsi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt előrelépés sajnos.
  • Szécsi Katalin visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kelenhegyi lépcső 2-4 előtt három villanyoszlopot is úgy benőttek a fák ágai, hogy éjszaka keveset lehet látni, mert nagyon gyengék a fények"-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.29. Bejelentő hozzászólása: "Kedves Járókelő.hu! Sajnos a mai napig (lassan három hónapja jelentettem be a panaszt) nem történt semmilyen előrelépés az ügybe...

  • Szécsi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő.hu! Sajnos a mai napig (lassan három hónapja jelentettem be a panaszt) nem történt semmilyen előrelépés az ügyben, továbbra is nagyon rosszak az éjszakai fényviszonyok az egész utcában...
  • Szécsi Katalin visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. november 9., csütörtök 18:23
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szécsi Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Túlburjánzott sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bálványfák tömeges szaporítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére