Megoldott

Elkószált pad

A Bálna mögötti zebránál a földön hever egy pad. Ki tudja honnan került ide.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bálna Center

Hozzászólások

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    De én tudni akartam, honnan került ide. :(
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Szemét"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a leszakadt padot elszállították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/131416/elkoszalt-pad
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megfáradt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdát benövi az erdő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szarka-K. Csaba
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére