Megoldott

Világítás nem működik

A Herend utca és az Állvány utca közötti, vasút alatt lévő gyalogos aluljáró lámpái közül egy működik csak. Az aluljárót nemrég festették ki, kb azóta ilyen.
Kérünk szépen több működő lámpát hogy éjjel is biztonságos legyen az átjárás. Előre is köszönet érte!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vasvirág sor 34

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen megcsinálták, egy apró hibája van: éjjel-nappal működik. Nappal nem szükséges, csak sötétedés után.
  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 131344 sz. megkeresésben foglaltakra, a MÁV Zrt. illetékes területi szervezeti egységének állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy a B
    ...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 131344 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vasút alatti aluljáró. Szerintem a MÁV-hoz tartozik.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Kandeláber ajtó hiányzik 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére