Válaszra vár

zöldön parkolás

Anonim Járókelő

A VII. utca Rózsakert utca felüli végén rendszeres a (valaha volt) zöldön parkolása, a saját magánkert használata helyett.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, VII. u. 22

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelenség továbbra is megfigyelhető. Amiből arra lehet következtetni, hogy egyszer sem mentek ki ellenőrizni és akárcsak figyelmeztetni érte. Nem csak nem jött válasz.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Rózsakert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    őskáosz a VII. utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    VII. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére