Megoldott

rendszám nélküli VW

A képen látható VW Transportert több hónapja áll a füvön. Már az is elég, hogy hol parkol. A rendszám hiánya csak plusz, hogy végre intézkedjenek az ügyében!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Rózsakert u. 62

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A Rózsakert utca és a VII. utca kereszteződésében a jelzett járművet megtalálták a Közterület-felügyeleti csoport munkatársai. Az intézkedés során megállapí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Október 1-én küldtétek el a bejelentést és november 17-i a kérdés. Ez több, mint 40 nap. Vagy rosszul számolok?
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A törvényben meghatározott 30 naptári napos válaszadási határidőt egy +10 napos türelmi idővel megtoldva a rendszerünk a bejelentésedtől számított 40. napon ismét elküldi az ügyedet az illetékes
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés több, mint 40 napos. Nem válaszoltak rá, de a kocsin se látni intézkedés nyomát, pl. felszólítást.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autóroncsok tucatszám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszakis Volvo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Harom elhagyott jarmu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére