Megoldott

Zebra időzavar

Tisztelt Illetékes!

Itt van / volt / lesz gyalogátkelő?

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bélatelepi út 35

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kérdező részletes választ kapott a Budapest Közúttól a forgalomtechnikai kérdésére.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szelényi Dániel!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00131251 azonosítószámú megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk:
    A Budapest, XVII. kerület Bélatelepi úton a Lőrinci út kereszteződésénél, valamint
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési tükör hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy-Hangács utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére