Megoldott

Elhagyott Merci

FRISSÍTÉS: 2023.11.13.
Bejelentő jelzése:
"2023. október 02. óta várjuk VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet állásfoglalását az ügyben"

---------------
FRISSÍTÉS:2023.10.03.
A Bejelentő válasza:

"Várjuk majd a visszajelzésüket..."

----------

FRISSÍTÉS:2023.10.02.
A Józsefvárosi Közterület-felügyelet válasza:

"A közterület-felügyelők ellenőrzik a helyszínt és ha jogszerűtlenül várakozik a gépjármű, akkor megteszik a szükséges intézkedéseket."

----------

Elhagyott Merci

Már a gaz is körbe nőtte

Budapest, Déri Miksa u. 10, 1084 Hungary

Déri Fecske sarka

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Déri Miksa u. 10

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Végülis egy külfföldi rendszámmal és egy mozgássérült igazolvány párossal ingyenesen lehet parkolni a kerületben
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az auto eltűnt onnan.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "A közterület-felügyeletnek nincs jogszabályi lehetősége az intézkedésre, tekintettel arra, hogy a gépjármű forgalmi rendszámmal rendelkezik és érvényes mozgáskorlátozott igazolvánnyal várakozik a jel...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon érvényes a külföldi rendszáma?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    egyébként vélhetően azt sem tudja kideríteni a közterületfelügyelet, hogy érvényes-e a spanyol rendszám....

    Rendőrség?
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az alábbi választ kérjük a bejelentéshez feltölteni:

    „Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzését! A közterület-felügyelők megtekintették a kérdéses gépjárművet.

    A közterület-felügyelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS:2023.10.03. A Bejelentő válasza: "Várjuk majd a visszajelzésüket..." ---------- FRISSÍTÉS:2023.10.02. A Józsefvárosi Közterület-felügyelet válasza: "A közterület-felügyelők ellenőrzik a helyszínt és ha jogszerűtlenül várakozik a gépjármű, akkor megteszik a szükséges intézkedéseket." ---------- ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2023. október 02. óta várjuk VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet állásfoglalását az ügyben
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    újabb bejelentés rá , eddig nincs változás

    2023. október 01. - 2023. november 11.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/133517/magara-hagyott-auto
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    1 hónapja várjuk a választ

    Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    2023. október 02. 10:14
    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelők ellenőrzik a helyszínt é...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Elhagyott Merci - Déri Miksa u. 10, 1084 Budapest,"-ról "Elhagyott Merci"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó ott van még mindig

    -még mindig várjuk a visszajelzésüket...

    28 nap eddig és nincs válasz

    Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    2023. október 02. 10...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    az auto ott van még mindig
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    az auto ott van még mindig
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk majd a visszajelzésüket...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "elhagyott Merci már a gaz is körbe nőtte Budapest, Déri Miksa u. 10, 1084 Hungary Déri Fecske sarka"-ról "FRISSÍTÉS:2023.10.03. A Bejelentő válasza: "Várjuk majd a visszajelzésüket..." ---------- FRISSÍTÉS:2023.10.02. A Józsefvárosi Közterület-felügyelet válasza: "A közterület-felügyelők ellenőrzik a h...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "elhagyott Merci - Déri Miksa u. 10, 1084 Budapest,"-ról "Elhagyott Merci - Déri Miksa u. 10, 1084 Budapest,"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk majd a visszajelzésüket...
  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelők ellenőrzik a helyszínt és ha jogszerűtlenül várakozik a gépjármű, akkor megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Tisztelettel:
    Józsefvárosi Közterület-felügyelet
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott roncs kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Vas utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B. Bence
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Stróbl Alajos utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére