Megoldott

Szelektív?

Mi értelme van a szelektív hulladékgyűjtésnek, ha jön a bácsi és egy zsákba borítja az egészet?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján:
    „…A hulladék - begyűjtés után - minden esetben szétválogatásra kerül.“
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0045218/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00131242

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk,
    ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetesnek használt vízelvezetők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Káposztásmegyer, Szilas-patak (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Undorító felüljáró

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendetlenség, igénytelenség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére