Megoldott

Kisméretű tábla

Kérem, legyenek szívesek a szabály szerinti méretben kitenni a zóna 30-as táblát a XVI. kerületi Mészáros József utca - Diósy Lajos utca kereszteződésében.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Mészáros József u. 28

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélve. Köszi!
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vezetéken lógó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére