Megoldott

Emberi ürülék a nem működő étterem ajtajában,a járdán

A Radnóti Miklós u. 2-es irodaház oldalában működött (augusztus közepéig) a Konyha nevű étterem. Most a bejárata előtt rendszeresen emberi ürülék található - valakik nyilvános WC-nek tekintik. Kinek kellene eltakarítani? Az irodaháznak? Az utcaseprőknek?
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós u. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Egyelőre megoldódott a probléma.
  • Judit Pető hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, valóban, kicsit összetakarítottak. A jövő azonban nem látszik biztosítottnak, mert a nevezett étterem leszerelte és elszállította ott lévő berendezéseit - így úgy tűnik, ők a továbbiakban n...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy felszólították az étterem tulajdonosát.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Judit Pető bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zöldhulladékgyűjtő zsák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Párta köz (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére