Megoldott

Sérült fedlap

Anonim Járókelő

Töredezett MPK-TH fedlap a vasútállomás előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 110

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes.
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elhisszük nekik, megoldott
  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó cikkely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére