Megoldatlan

Mártonhegyi út járda felújítás

Kedves Hölgyem, uram!

Az alábbi levelet küldtem a 12. kerületi önkormányzatnak:

A Mártonhegyi út 11/A lakójaként szeretném segítségét kérni a járda felújítással kapcsolatban. Először is nagyon örülünk a járda felújításnak és az út kiszélesítésnek, mert elég szörnyű állapotok uralkodtak eddig.
Azonban a Mártonhegyi út 7 előtt megdöbbenve tapasztaltuk, hogy az új járda ugyanúgy 40 cm széles lesz, mint a régi volt. Ráadásul az útra merőleges szegélyekkel látják el, ami lehetetlenné teszi, hogy babakocsival, vagy kerekesszékkel átjárható legyen, és rendkívül balesetveszélyes, hogy az úttesten kell kikerülni azt a járdarészt, ahol 50-60-nal húznak lefelé az autók a 30-as tábla ellenére. Az út túloldalát könnyen ki lehetne szélesíteni, mert ott csak a gaz nő, teljesen kihasználatlan terület. Nem értjük, hogy miért nem abba az irányba szélesítik az utat, miért a járdából kell elvenni az autósok javára?
Csatoltan küldöm a helyszínről készült fotót. Ön hogyan közlekedne itt babakocsival vagy kerekesszékkel??

Várom mielőbbi szíves válaszát, hogy hogyan kívánják orvosolni ezt a hibát.

Köszönöm előre is!

Szécsényi Dóra
Mártonhegyi út 11a

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Mártonhegyi út 7

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést, a Mártonhegyi úton szegélyjavítási munkát végeztünk, amely közben járdát az eredeti állapotba (minimális változásokkal) állítottuk helyre. A felújítási mun
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Szécsényi Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Svábhegy babakocsival nem lehet közlekedni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Szépkilátás út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csúszós lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Mártonlak utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére