Megoldott

Hiányzó kosárlabda gyűrű

Hiányzik az egyik kosárlabda gyűrű a zuglói Mi játszónk játszótér melletti sportpályán. Pár hete még megvolt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 21

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Pántya Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A gyűrűt kicserélték.
  • Pántya Tamás visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00131171 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Szentmihályi út 21. szám melletti sportpályán a sérült kosárpalánk javítását a Zuglói Zrt. elvégezteti.
    A munka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Pántya Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört faág és törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére