Megoldásra vár

Szegély akadálymentesítése

Kérem végezzék a szegély akadálymentesítését! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József u. 23

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatjuk, hogy a kért munkát igénylistára rögzítettük, önkormányzati forrás függvényében kerülhet sor a kivitelezésére.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriási betontömbök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mogyoródi bicikli útra belógó bozótok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Báróczy utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére