Megoldott

Nagy szeméthalom

Kérem vigyék el. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 25

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Budaörsi út járda koszos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budaörsi úti gyalogos aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    M1 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszorúslány utca járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest Balatoni út 2/a B épület 1. emelet (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére