Válaszra vár

Illegális parkolás

FRISSÍTÉS: 2023. 10. 12

XI. Önkormányzat válasza: "Önkormányzatunkhoz a mellékelt járókelős megkeresés érkezett. Az adott, 4082/2 hrsz. terület a XI. kerület Újbuda Önkormányzatának és a Fővárosi Önkormányzatnak közös tulajdonú területe. Tekintettel arra, hogy Önkormányzatunk 1/5-nél is kisebb tulajdoni hányaddal rendelkezik, kérjük a kérés megvizsgálását és a szükséges intézkedések megtételét, valamint szíves tájékoztatásukat."

-------------------------------

Kérem az Önkormányzatot tegye meg a szükséges lépéseket ennek a területnek a rendbetételére, tudniillik ez egy zöldterület, amit most sajnos parkolónak használnak, többszöri bejelentésemre (itt és telefonon is) a Közterület felügyelet nem hajlandó bírságot kiszabni. Kérdem miért hagyják ezt a területet szétparkolni, kinek az érdeke, hogy fennmaradjon ez a fekete lyuk, már a környéken mindenhol fizetős a parkolás viszont itt ingyenes (khm...khm). Pár éve telepítettek néhány bringatárolót amit senki sem használ de legalább korlátozza a ki-be hajtást a járdán keresztül. Tegyenek nagy elmozdíthatatlan sziklákat a területre ami hatékonyan elzárja a behajtást és tegyék rendbe a zöldteületet. Ha nem önkormányzati a terület akkor pedig kényszerítsék az üzemeltetőt a helyzet megnyugtató rendezésére.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1129-Bogdánfy utca - Neumann János utca

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A válasz Újbuda Önkormányzatától jött
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét korábban a mai napon az Újbudai Önkormányzat megkeresése alapján érkeztettük az FPH_KOZP-272259 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az Önkormányzatot tegye meg a szükséges lépéseket ennek a területnek a rendbetételére, tudniillik ez egy zöldterület, amit most sajnos parkolónak használnak, többszöri bejelentésemre (itt és telefonon is) a Közterület felügyelet nem hajlandó bírságot kiszabni. Kérdem miért hagyják ezt a területet szétparko...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Visztra István / Újbuda Önkormányzata!

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-272259 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére