Piroson beragadó autós lámpa jelzőgombos gyalogátkelőnél
FRISSÍTÉS: 2023.11.10.
A Bejelentő visszajelzése:
"A lámpa továbbra is rendsezresen beragad az autósoknak piroson Ha esetleg naplózást vissza lehet nézni, ma 11:55-11:59 között is ez történt. 2023.11.10 péntek"
-----
FRISSÍTÉS: 2023.10.02.
A Budapest Közút válasza:
"Köszönjük a XIII. Kárpát u. - Vág u. csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpás működéssel kapcsolatos bejelentését.
A hiba elhárítását megrendeltük."
-----
Ez a lámpa továbbra is rendszeresen beakad, és piros jelzéssel áll folyamatosan, a Dráva utcáig /Gogolig állnak dudálva az autók (és trolik!).
A Bessenyei x Kárpát sarkon újfajta nyomógombos gyalogoslámpa van, ott ezt még nem tapasztaltam, a Vág X Kárpát saroknál viszont heti többször előforduló probléma.
Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 29
Hozzászólások
Köszönjük a XIII. Kárpát u. - Vág u. csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpás működéssel kapcsolatos bejelentését.
A hiba elhárítását ismételten megrendeltük.
Tisztelettel,
BUDAPE...
Köszönjük a XIII. Kárpát u. - Vág u. csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpás működéssel kapcsolatos bejelentését.
A hiba elhárítását megrendeltük.
Tisztelettel,
BUDAPEST KÖZÚT Zr...