Megoldott

Hiányzó fa - Lágymányosi utca

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.01.09.

A Bejelentő visszajelzése:
"Eddig nincs változás."

-----

FISSÍTÉS: 2023.12.31.

A Bejelentő visszajelzése:
"A hiányzó fa már 2022 nyarán jelezve lett..."
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106082/eltort-kis-fa-potlasa

-----

FRISSÍTÉS: 2023.10.17.

Az Illetékes válasza:
"Ezúton tájékoztatjuk, hogy fapótlási kérése szerepel igény listánkon. Anyagi kapacitásaink
megvizsgálását követően legkorábban a most őszi faültetés időszakban, várhatóan
novemberben valósulhat meg a fapótlás a fenti címre. Ha sajnálatos módon nem sikerül
anyagi forrást biztosítani minden ültetéshez, a fapótlási kérése továbbra is szerepel majd
nyilvántartásunkban és a következő faültetési időszakok egyikén pótoljuk a fát. "

-----

Hiányzó fa - Lágymányosi utca

Évek óta nem sikerül pótolni, hol kiszárad, hol az ott parkoló autók miatt nem akarják pótolni, most egy terasz van a fahely körül. Reméljük idén sikerül pótolni.

A gyors választ és intézkedést előre is nagyon köszönjük!

Budapest, Lágymányosi u. 10, 1111 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 10

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022. július 26. - 2024. március 14.
  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    pótolták, zárható!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    holnap elvileg megpóbálják, 2024-03-14, foto: 2024-03-13
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    holnap megpróbálják.... 2023-03-14

    Foto: 2024-03-13
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás,
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás,
  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    pár hete tényleg ki volt szalagozva, de nem volt rajta feltüntetve miért...

    Várható, hogy 2024 vagy 2025 tavaszán újra megpróbálják?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    pár hete tényleg ki volt szalagozva, de nem volt rajta feltüntetve miért...

    Várható, hogy 2025/2025 tavaszán újra megpróbálják?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    pár hete tényleg ki volt szalagozva, de nem volt rjta feltüntetve miért...

    Várható, hogy 2023 tavaszán újra megpróbálják?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2023 tavaszi ígéret, 2022-es nem pótlásról
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.01.09. A Bejelentő visszajelzése: "Eddig nincs változás." ----- FISSÍTÉS: 2023.12.31. A Bejelentő visszajelzése: "A hiányzó fa már 2022 nyarán jelezve lett..." https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106082/eltort-kis-fa-potlasa ----- Hiányzó fa - Lágymányosi utca Évek óta nem sikerül pót...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "hiányzó fa - Lágymányosi utca Évek óta nem sikerül pótolni, hol kiszárad, hol az ott parkolo autok miatt nem akarják pótolni, most egy terasz van a fahely körül. Reméljük idén sikerül pótolni. A gyors választ és intézkedést előre is nagyon köszönjük! Budapest, Lágymányosi u. 10, 1111 Hungary"-ról "FR...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "hiányzó fa - Lágymányosi utca"-ról "Hiányzó fa - Lágymányosi utca"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a hiáynzó fa már 2022 nyarán jelezve lett...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    3-4 éve még akarták pótolni, most pedig keresni kell rá a forrást?

    Esetleg kérjenek egy kis anyagi támogatást az ott üzemelő vendéglátóhelytől, aki itt teraszt is üzemeltet, lehet szívesen segítenek...
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. október 17., kedd 13:01
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterület vagy parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldterületen lévő kövek.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére