Megoldott

Utca elején hatalmas kátyúk

A Vidámvásár utca felől a behajtásnál szinte lehetetlen kikerülni a kátyukat. Sajnos a képen nem igazán látszódik a jelenlegi állapotuk.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Farkas Lilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig (2014.MÁRCIUS) nincs megoldva.....!!!!
  • Farkas Lilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azóta sincs kijavítva...
  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kátyúk javításáról intézkedünk.

    Molnár László
    XVI. kerület Önkormányzat
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Farkas Lilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére