Megoldott

Megsüllyedt víznyelő

1.kerület, Mészáros utca - Kosciuszko Tádé utca sarkánál, buszmegálló végében víznyelő megsüllyedve.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 10

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kamarás Bálint Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
    helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a víznyelőrács
    nem mo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kamarás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is semmi!
  • Kamarás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem történt egyelőre :(
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Kamarás Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismeretlen beton közműfedelek széle összetört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Dalmady Győző utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozgó víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Jókai utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére