Megerősítésre vár

Kátyú

Anonim Járókelő

Rengeteg kátyú található ezen a szakaszon, emiatt balesetveszélyes is! Kérjük ezek javítását.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budakeszi út 57a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ismét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gonda Gellért
    Illetékes: Budapest Közút
    Kuruclesi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba a fedlap körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére