Megoldott

Nem működő gyalogos zöld

XIII.kerület Váci út Juta út betorkollás. A betorkollás "háromszögéből" észak felé vezető zebra gyalogos zöldje nem nem működik 2023.09.25 óta.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 90006 187

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Pintér Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    A problémát megoldották a rákövetkező héten, köszönjük.
  • Pintér Ferenc visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Váci út - Juta utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pintér Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szegedi út kidöntött tábla 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szegedi út kidöntött tábla 1.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Terelőtábla fekszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére