Megoldatlan

Borzalmas állapotban lévő útpálya

Anonim Járókelő

Borzalmas állapotban lévő útpálya 14. Kerület Nagy Lajos király útján a Róna utca és Bosnyák tér közötti szakaszon.
Ami ráadásul tömegközlekedési útvonal így a BKK járművek futó művei is igen csak károsodnak és ez igencsak költséges...

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 12

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    a távoli jövőben.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére