Megoldatlan

Undorító telefonfülke

FRISSÍTÉS 2023.10.19.
A bejelentő kommentje: EZ letakarítva? EZ kijavítva? Rohadáslukak, nem működő ajtó, graffiti, retek, karc, stb., továbbra is egy undor rohadás az egész!

Ismét friss képeket töltött fel, melyen látszódik, hogy a munka nem lett elvégezve.

------

FRISSÍTÉS: 2023. 10. 06

Bejelentő új képeket töltött fel. Ez alapján nem tartja a problémát megoldottnak.

---------------------------

Tisztelt Magyar Telekom!

Ha már állítólagosan nem bonthatják el a közterületeinken rothadozó, ótvaros, felesleges fülkéiket, abban már aztán tényleg egyetlen jogszabály sem akadályozza meg önöket, hogy méltó állapotban tartsák, tehát lesznek szívesek, de mihamarabb:

- eltüntetni az öklendetes graffitiket, levakarni a szutyok matricákat/ragaszokat;

- újrafesteni a lekoszlott, repedezett, undorító szerkezeti felületeket;

- megjavítani az eldeformálódott, horpadt, sérült fém alkotóelemeket

- kicserélni/megjavítani a megrongált/működésképtelen készülékeket;

- megjavítani a nem csukódó, berohadt ajtókat;

- patika tisztaságúra lepucolni az ótvar retkes üveg/plexifelületeket majd ezt MAGUKTÓL minél rendszeresebben ismételni;

- fertőtleníteni, és patentre kitakarítani a komplett fülkét, majd ezt is MAGUKTÓL minél rendszeresebben ismételni.

Miért is kell ezt külön mondani önöknek, miért nem hajlandóak azt maguktól megugrani, ami alap volna? Budapest, és a többi település sem az önök privát játszótere, illetve szemétdombja, lesznek szívesek ezt szem előtt tartani!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Báthory utca 7

Hozzászólások

  • Egy budapesti lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Én a Bejelentések menüben a Térképes kereső opció kiválasztásával próbálkoznék úgy, hogy a probléma tárgyába beírom, hogy "telefonfülke". Néhány találatot felmutat.
  • László Eva hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia, én is küzdöőcskézek telekomos fülkék elllen, szekunder szégyenérzetem és gyomorforgató állapotuk miatt..
    Sajna addig se sikerült eljutni, hogy járókelő.hu-tól megkapjam a telekom fülkés bejelen
    ...
  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Oké, akkor jön a nehéztüzérség: e-mail hegyek a Deutsche Telekomnak, illetve az összes hirdető cégnek.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    "A telefonfülkét rendszeresen takarítjuk."

    Ja, hát végülis a félévente is rendszeres. :-D

    " A bejelentett hibákra minden esetben külön takarítást rendelünk meg."

    Ejha, micsoda nemes hozzáállás, hog
    ...
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét rendszeresen takarítjuk. A bejelentett hibákra minden esetben külön takarítást rendelünk meg. A telefonfülkék fémszerkezetének felújítását, javítását szükség esetén elvégezzük, azonban...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. 10. 06 Bejelentő új képeket töltött fel. Ez alapján nem tartja a problémát megoldottnak. --------------------------- Tisztelt Magyar Telekom! Ha már állítólagosan nem bonthatják el a közterületeinken rothadozó, ótvaros, felesleges fülkéiket, abban már aztán tényleg egyetlen jogszabály sem akadályozza me...

  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Ami lemaradt:
  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    EZ letakarítva? EZ kijavítva? Rohadáslukak, nem működő ajtó, graffiti, retek, karc, stb., továbbra is egy undor rohadás az egész! MUNKÁRA!!!
  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Telekom: úgy, mint a Nádor utcait?

    Admin: Holnap leellenőrzöm, addig a ticketet ne zárd kérlek.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk, a szennyeződéseket eltávolítottuk. A telefonkészülék üzemel.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Magyar Telekom! Ha már állítólagosan nem bonthatják el a közterületeinken rothadozó, ótvaros, felesleges fülkéiket, abban már aztán tényleg egyetlen jogszabály sem akadályozza meg önöket, hogy méltó állapotban tartsák, tehát lesznek szívesek, de mihamarabb: - eltüntetni az öklendetes graffitiket, levakar...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés nevét "Undorító Telekomfülke"-ról "Undorító telefonfülke"-ra.

  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Nézzük hát szépen, sorjában:

    - az üvegfelületeken ott iceregnek-ficeregnek továbbra is a firkák, ez nem lepucolás volt, hanem max. simogatás, annyit is ért, ez bakfitty;

    - mindenhol ott vannak a céd
    ...
  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Nos, mélyen tisztelt Telekom:

    Újrafestés megvolt?

    Matricák/ragaszok eltüntetése megvolt?

    A berohadt ajtó javítása megvolt?

    A horpadt/sérült elemek cseréje/javítása megvolt?

    Az összekarcolt üveg/p...
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk, a szennyeződéseket eltávolítottuk.
  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi válasz, Telekom?

    Amennyiben továbbra sem hajlandóak megtenni, ami a kutya kötelességük, minden olyan céget külön-külön meg fogok keresni, amelyek az önök ótvaros fülkéin elhelyezett hirdetőfelü
    ...
  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem hablatyolni, cselekedni!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fodor Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Rossz állapotú fedlapot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kálmán Imre utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt fedlap a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hercegprímás utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére