Megoldott

Üvegszilánk a Bikás park villamosmegállónál

FRISSÍTÉS:2023.09.26.
A Bejelentő további képet küldött.
--------------------

Üvegtörmelék felsöprését szeretném kérni a térképen és fényképeken mutatott helyről. (Kelenföld, Tétényi út–Etele út sarok, az 1-es villamoshoz menő zebra déli, azaz park felőli vége.)

A színtelen üveg sajnos nem nagyon látszik az esti képeken.

Köszönjük a munkát!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út

Hozzászólások

  • Frank E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, most néztem, szépen takarítva van. Köszönjük a munkát, a közvetítést is!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Üvegszilánk a Bikás park villamosmegállónál (Etele úti park #①)"-ról "Üvegszilánk a Bikás park villamosmegállónál"-ra.

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes bejelentése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/130940/uvegszilank-a-bikas-park-villamosmegallonal-etele-uti-park
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Üvegtörmelék felsöprését szeretném kérni a térképen és fényképeken mutatott helyről. (Kelenföld, Tétényi út–Etele út sarok, az 1-es villamoshoz menő zebra déli, azaz park felőli vége.) A színtelen üveg sajnos nem nagyon látszik az esti képeken. Köszönjük a munkát!"-ról "FRISSÍTÉS:2023.09.26. A Bej...

  • Frank E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerkesztettem egy nappali képet is Google-utcaképből kiindulva. Informatívabb. Kérhetném az utánaküldését?

    Köszönettel: F. E.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Többhetes csikkszemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    1107-Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére