Megoldatlan

Márton Áron tér áldatlan állapotok

A Márton Áron téren áldatlan állapotok uralkodnak. Autók furgonok parkolnak a járdán, a hirdetőoszlopot a tér széléről a közepére sikerült áthelyezni, így legalább értelmetlen volt a bkk menetrendjelzőt is idetenni, mert nem lehet látni tőle. Arról nem is beszélve nyilván sok értelme van a hegyen egy kerékpártárolónak is szigorúan a tér közepén, ha már senki sem használja errefelé.Természetesen mindenféle igénytelen virágos és egyéb bódét helyeztek ki az elmúlt évek folyamán jó budapesti szokás szerint, szigorúan a gyalogosok útjába. Körforgalom helyett a fel nem festett zebrán ütik el a nem elég fürge gyalogost.Ezt tetézi, hogy az utóbbi időben a BKK csuklós buszra cserélte a szimla buszokat. Ez komoly? A hegyre csuklós busz? Én az önkormányzat / BKK helyében újragondolnám az egész tér koncepcióját, ugyanis ez nem nevezhető térnek budapest egyik legszebb helyén inkább egy egy balkáni zsibvásár.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő adiwar hozzászólt a bejelentéshez.

    Az önkormányzat válasza pimasz és semmitmondó,még a járdán parkolás megoldásáról sem esik szó sem egy konkrét dátumról. Kedves Hunyadvári Katalin dátum szerint mikor lesz a téren: körforgalom, terepre...
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő adiwar hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor is jon a busz? Buszmegallos parkolas :)
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg áldatlan állapotok. Pont a temető egyik bejárata előtt.
  • Járókelő adiwar hozzászólt a bejelentéshez.

    Tovabbi kepek
  • Járókelő adiwar hozzászólt a bejelentéshez.

    Tovabbi kepek
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő adiwar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére