Megoldott

Kerékpárút mellett életveszélyes korlát

FRISSÍTÉS 2023.10.26.

XI. ker. válasza: "Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. kerület Rákospatak utcai kerékpárút korlátsora nincs az üzemeltetésünkben. Forgalomtechnikai létesítményként az üzemeltető a Budapest Közút Zrt. Kérjük a tájékoztatásunk szíves tudomásul vételét!"

---------------

Hónapokkal ezelőtt letarolta valaki a korlátot, ami azóta életveszélyes állapotban van

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 136

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Csillag!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Linnert Csillag hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlát helyreállítása megtörtént néhány hete.
  • Linnert Csillag visszajelzésére vár.

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlátok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Hónapokkal ezelőtt letarolta valaki a korlátot, ami azóta életveszélyes állapotban van"-ról "FRISSÍTÉS 2023.10.26. XI. ker. válasza: "Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. kerület Rákospatak utcai kerékpárút korlátsora nincs az üzemeltetésünkben. Forgalomtechnikai létesítményként ...

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. kerület Rákospatak utcai kerékpárút korlátsora nincs az üzemeltetésünkben. Forgalomtechnikai létesítményként az üzemeltet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez legalább fél éve ilyen de lehet keveset mondtam. Amúgy ha kicsit tovább megyünk a híd felé ott a nagyobb átmérőjű csövekből készített korlát is szét van zúzva már hónapok óta.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Linnert Csillag bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére