Megoldott

Ferde tábla

FRISSÍTÉS 2023.09.26. XXII. kerület Budafok Önkormányzatának válasza:
a bejelentésben szereplő táblát (a Budapest Közút Zrt. FT 21098 tervszámú,
BPK/33080-2/2021 iktatószámon jóváhagyott tervdokumentációban szereplő
további forgalomtechnikai létesítménnyel együtt) a Budapest Közút Zrt.
Forgalomtechnikai Igazgatósága 2022. 06.20-án kezelésbe és üzemeltetésbe
átvette.
-------------------------------

FRISSÍTÉS 2023. 09. 25.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő tábla helyi várakozási övezethez tartozik, melynek üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes.
Kérjük, az oszlop karbantartásával kapcsolatban Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzatát keressék meg.

_____________________

A Szent István tér/Mária sarkán elferdült egy tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Szent István tér

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállítást 2023. szeptember 27-én Részvénytársaságunk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:i
    ...
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Mentális pacsi!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem oldódott meg, előzőekben csak megköszöntem az illetékesek reakcióidejüket.
    (Remélem látják, tényleg példás!)
    Budapest Közútnál a laszti, válaszára várunk.
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezúton is köszönöm a
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt. és a
    XXII. kerület Önkormányzat
    igen gyors reakcióidejét!

    Ez nagyban segíti
    a fél éve húzódó probléma
    mielőbbi megoldását!
    Nem szarkazmus,
    tényleg példá...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023. 09. 25. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő tábla helyi várakozási övezethez tartozik, melynek üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes. Kérjük, az oszlop karbantartásával kapcsolatban Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkor...

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    a bejelentésben szereplő táblát (a Budapest Közút Zrt. FT 21098 tervszámú,
    BPK/33080-2/2021 iktatószámon jóváhagyott tervdokumentációban szereplő
    további forgalomtechnikai lét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szent István tér/Mária sarkán elferdült egy tábla."-ról "FRISSÍTÉS 2023. 09. 25. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő tábla helyi várakozási övezethez tartozik, melynek üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes. Kérjük, az oszlop karbantartásával k...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő tábla helyi várakozási övezethez tartozik, melynek üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látható a fától a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Forgó Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Virágoskert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem tud kikanyarodni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére