Megoldásra vár

Kátyú és remegő lakások

Anonim Járókelő

Hatalmasat nyekkennek a buszok és remegnek az épületek a megsüllyedt útpálya miatt, teljesen elviselhetetlen! Nem csak a csatornafedelet kell szintbe hozni, hanem az aszfalt és a buszmegálló betonlapjának találkozását is aszfalttal kell kiegyenlíteni. Szétesnek a buszok, az autók és a házak is. Ugyanez a probléma ismétlődik a megálló betonja előtt és után is: akkor is remeg a padló a szomszédos épületekben, amikor a buszok a betonlapra felhajtanak az aszfaltról és akkor is, amikor onnan lehajtanak.

Mivel ezt a problémát már számos alkalommal bejelentettem, most jeleznem kell, hogy ha nem javítják meg az utat, az önkormányzati jegyzőhöz fordulok és birtokvédelmet kérek.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 68

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A legnagyobb döbbenetre felmarták a középső - teljesen hibátlan - sávot és elkezdték újraaszfaltozni. Változatlanul rettenetes állapotban vannak viszont a buszsávok. Nem világos, hogy vajon minden sáv...
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem nincs változás. Legalábbis a rá nagyított lefolyó körül biztos.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút! Válaszuk alapján a birtokvédelmi eljárást Önökkel szemben a VII. kerületi jegyző előtt mielőbb megindítom. Üdvözlettel: Dr. Bálint György
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/114034/besullyedt-utpalya esetben leírt probléma a bejelentő szerint még mindig fenn áll. Bár szemrevételezéssel lehet, hogy nem tűnik nagy problémának, a l...
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kátyú a buszmegállóban Astoria

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Astoria M (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús, lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére