Megoldott

Megváltozottt lámpaváltás-dugógenerálás

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő.hu,

Pár napja lettem figyelmes, hogy a Róbert Károly krt.-Lehel út kreszteződésben a Róbert Károly krt Árpád híd felé vezető oldalán a lámpa sokkal rövidebb ideig ad zöldet és most hétfő reggel is gigadugót generál.
Hétvégén esténként is feltorlódtak az autók miatta holott ilyenkor sose szoktak.
Jelenleg nincs baleset és teljesen visszadugítja az M0-ig a bevezetőt és a Hungária krt-at indokolatlanul az a lámpa.
Üdvözlettel,

D

Probléma helyszíne
Budapest Lehel utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a választ, a hiba elhárult.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A XIII., Róbert K. krt. – Lehel u. kereszteződésével kapcsolatos észrevételére az alábbi választ adjuk.
    A csomópontban az Árpád híd felé tartó irány rövidebb zöld jelzést kap kanya
    ...
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére