Megoldott

Belóg a növényzet az útba Dél-Buda több főútvonalán

Dél Buda nagy részén az út menti növényzet visszavágása évek óta nem nagyon sikerül. Az akácfák belógnak az úttestre, közlekedési táblák és irányjelző táblák nem láthatóak, a fényképen látható helyen gyalogosok is szoktak közlekedni, őket nem lehet észlelni. A probléma különösen észlelhető a Nagytétényi út és 6-os országút körforgalmi csomópontjában, a Növény utca - 6-os főút csomópontjában, az M0-6-os főút csomópontban, az M6 feletti felüljárón (ahol a 33-as busz halad). Valahogy az az érzésem (talán nem vagyok egyedül), hogy ezeken a részeken évek óta nem sikerül a fenntartás semmilyen formája, mintha az illetékesek nem is vennék észre a problémákat.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 412

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Nagytétényi út űrszelvényezési munkáit elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/130847/belog-a-novenyzet-az-utba-del-buda-tobb-foutvonalan
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére